ShadowMU Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ShadowMU Forum

The best server for MuOnline ever seen!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 A fi sau a nu fi ( ca linkmania)

Go down 
AuthorMessage
danny3man




Posts : 2
Join date : 2008-02-23

A fi sau a nu fi ( ca linkmania) Empty
PostSubject: A fi sau a nu fi ( ca linkmania)   A fi sau a nu fi ( ca linkmania) Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 11:57 pm

deci...prima oara ati facut din 286 de credite la webshop numai 120....apoi ati ridicat nivelul de reset de la 350 la 400...azi am vazut ca ati scos jwl of soul, harmony si guardian din shop.....ce urmeaza ???.....sa scadeti xp ...de la mediu la foarte mic....sa scoateti si blesu din shop....sa coboriti nivelul de drop....si dam intr`o clona de linkmania...


Sugestia mea este ca dak tot ati scazut xp sa puneti la loc creditele ( poate nu tot 286 dar macar 200-250)....iar la chestia cu jwl din shop nu ma intereseaza atat timp cat este shopul.....


Oricum nu este necesar sa tzineti cont de sugestia mea...insa cred ca si alti playeri dak nu majoritatea, cativa dintre ei ar fi de acord cu mine ....(sper sa nu ma injure nimeni jocolor )

cheers Serverul este bestial oricum( inafara de lagul din ultima vreme ) Bafta in continuare cheers
Back to top Go down
 
A fi sau a nu fi ( ca linkmania)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ShadowMU Forum :: Romanian Board :: Sugestii-
Jump to: