ShadowMU Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ShadowMU Forum

The best server for MuOnline ever seen!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Sugestie buna zic eu

Go down 
+2
RapmaN
[Soul-Reaper]
6 posters
AuthorMessage
[Soul-Reaper]

[Soul-Reaper]


Posts : 141
Join date : 2007-12-11
Location : Oradea

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 10:39 pm

Ce ar fi daca ai pune ca o dala la 8 ore sa zicem sa apara lord kundum in arena si sal bati greu chiar daca esti full reset si daca il bati sa pice numa iteme ancient

ce zici?
Back to top Go down
RapmaN




Posts : 10
Join date : 2008-01-09

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: eu toto is deacord   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 11:15 pm

eu is deacord cu amindoua mini pentru aceasta sugestie
Back to top Go down
TargeT

TargeT


Posts : 347
Join date : 2007-12-10
Age : 34
Location : Satu Mare

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 12:54 am

oricum nu ai avea sanse
la cati playeri sunt p server Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil nai avea sanse sa prinzi >Smile
Back to top Go down
http://mu.shadow-team.net/
TheSeeker

TheSeeker


Posts : 23
Join date : 2008-01-25
Age : 30
Location : Undeva pe terra nush nici eu:))

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 12:57 am

ar fi o shestie dar nu in arena post sa zicem in baraks sau stiu eu ce harta
Back to top Go down
DarkSpirit

DarkSpirit


Posts : 100
Join date : 2007-12-26
Age : 29
Location : Foscani

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 2:45 am

mda..ar fi intersant dar stii "Shadow nu mai faci nik ceva sa ii ajute pe playeri ca ai sa vezi cale faci ei isi fak set si gata nu mai joak nimeni Neutral e tare ideea dar e riscant cum vrei u scz ca va supar (playerii) dar asa e adevarat.
Ai sa vezi fale si o sa visa ogramada de playeri si dupa cateva luni mokkaaaaaaa Neutral

LoveDulcik= pig pig Very Happy scz dar vreau sa ma amuz RazzVery Happy
Back to top Go down
Ma$acr3

Ma$acr3


Posts : 25
Join date : 2008-02-04

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 10:44 am

ar putea fi ceva bun la ea dar daca face nu doar unu ca se ingramadeste lumea ci sa fie mai multi da ascunsi si perioada de aparitie sa fie marta la 9 ore si sa fie pusi prin locuri aje mai secrete si sa nu poata fi doboratzi de 1 singur character full stats
Back to top Go down
[Soul-Reaper]

[Soul-Reaper]


Posts : 141
Join date : 2007-12-11
Location : Oradea

Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 10:49 am

pai da sa fie mai multi clar cel putin vreo 4 sau 5

si sai dea si un char full reset dar sai trebuiasca set calumea si sai trebuiasca vreo 10 minute sau 15
Back to top Go down
Sponsored content





Sugestie buna zic eu Empty
PostSubject: Re: Sugestie buna zic eu   Sugestie buna zic eu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sugestie buna zic eu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sugestie folositoare
» Sugestie
» [Sugestie]Pai
» Sugestie
» 1 mik sugestie:D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ShadowMU Forum :: Romanian Board :: Sugestii-
Jump to: