ShadowMU Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ShadowMU Forum

The best server for MuOnline ever seen!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 [Help] Cerere Admin:

Go down 
2 posters
AuthorMessage
BlackPower

BlackPower


Posts : 282
Join date : 2007-12-11
Age : 32
Location : Buzau/Brasov

[Help] Cerere Admin: Empty
PostSubject: [Help] Cerere Admin:   [Help] Cerere Admin: Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 1:25 am

Arrow Hi! Very Happy Sunt BlackBuzau ... As Dori si eu un admin pe Acest server. Motive pentru care vreau: Pentru ca joc non stop acest mu.. si ami place:D , adminii stiu fff bine ca joc non-stop Smile ex:Orsicutza,Madutza,TargeT.. si probabil si tu Shadow.. K te-am prins mereu pe server Smile... Astept parerile Tuturor adminilor.. .Si stiu si toate comenzile acuma:D 9Ms Orsi Razz).Sper ca Shadow King sa fie intelegator si sa ami dea si mie admin... si o sa ai demonstrez ca nu o sa regrete...

App sa nu uit.. adminii sunt de treaba.. si ati respeta opiniile deaceea joc acest mu..
Eu nam admin .. dar m ajutat orice player ce mi-a cerut ajutorul.. cu tot ce am avut.

Multumesc.
santa
Back to top Go down
Battle Masters(Im popika2

Battle Masters(Im popika2


Posts : 81
Join date : 2007-12-11
Age : 28
Location : Berca-Buzau

[Help] Cerere Admin: Empty
PostSubject: Re: [Help] Cerere Admin:   [Help] Cerere Admin: Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 2:10 pm

mmm nush dak pe toaata lumea da bft ca ne cunoastem
Back to top Go down
BlackPower

BlackPower


Posts : 282
Join date : 2007-12-11
Age : 32
Location : Buzau/Brasov

[Help] Cerere Admin: Empty
PostSubject: Re: [Help] Cerere Admin:   [Help] Cerere Admin: Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:41 am

popik tantalau mai esti.. nu aicea trebuie sa dai vote.. intra la poopls si unde dai de BlackBuzau dai un vote pe da
Back to top Go down
Sponsored content





[Help] Cerere Admin: Empty
PostSubject: Re: [Help] Cerere Admin:   [Help] Cerere Admin: Icon_minitime

Back to top Go down
 
[Help] Cerere Admin:
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere pentru admin
» Cum ai zis ...cerere pentru admin
» Cerere de a primi admin
» [Help] Cerere admin: for Shadow KinG
» asta face un admin cand vrea totul pt el si profita de admin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ShadowMU Forum :: Romanian Board :: Probleme legate de server-
Jump to: